Praktyki z rynku | Inicjatywy rodzinne w Grupie Eurocash: wspólnota, wsparcie i aktywności

09.06.24
clock 5 min.
Eurocash

W Grupie Eurocash cenimy wartości rodzinne, dlatego nasze inicjatywy i benefity wspierają łączenie życia zawodowego oraz prywatnego. Co więcej, nasi pracownicy mogą korzystać z nich razem ze swoimi rodzinami. Oferujemy m.in.: opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny, paczki świąteczne dla dzieci, Program Stypendialny dla dzieci pracowników i franczyzobiorców, Pikniki Letnie, dofinansowanie kolonii czy konkurs artystyczny.

W tym artykule:
  1. Dlaczego dbamy o rodziny
  2. Pikniki Letnie
  3. Dofinansowanie kolonii letnich
  4. Konkurs artystyczny

Dlaczego dbamy o rodziny

Wierzymy, że nasze realne inicjatywy podkreślają to, jak ważna jest dla nas integracja i budowanie wspólnoty. Jako firma staramy się, aby pracownicy czuli się częścią większej rodziny, a dbałość o wartości rodzinne przekładała się na pozytywne środowisko pracy, które sprzyja rozwojowi osobistemu i zawodowemu. Grupa Eurocash to nie tylko pracodawca, ale także miejsce, gdzie wartości rodzinne mają znaczenie.

Pikniki Letnie

Jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń są Pikniki Letnie. To cykl wydarzeń, które odbywają się w różnych miastach Polski i oferują bogaty program atrakcji dla całych rodzin. W każdym roku piknikom towarzyszy motyw specjalny, aby jeszcze lepiej móc wejść do świata niesamowitych przygód. Dzięki tym wydarzeniom nasi pracownicy mają możliwość spędzenia aktywnego czasu zarówno w gronie rodzinnym, jak i współpracowników i ich rodzin. Atrakcje podczas pikników dostosowane są dla każdego bez względu na wiek czy płeć, gdyż w Eurocash cenimy różnorodność.

Dofinansowanie kolonii letnich

Grupa Eurocash wspiera swoich pracowników również poprzez dofinansowanie kolonii dla dzieci. To wsparcie dla rodziców i opiekunów, którzy chcą zapewnić swoim pociechom wakacje pełne przygód i doświadczeń. Benefit ten nie tylko pomaga w finansowaniu wypoczynku, ale również promuje aktywny styl życia już wśród najmłodszych.

Konkurs artystyczny

Kolejną wartościową inicjatywą dla naszych pracowników i ich dzieci jest konkurs artystyczny. Konkurs ten nie tylko rozwija kreatywność i zdolności artystyczne, ale także integruje rodzinę wokół wspólnych działań. Jest to świetna okazja do zaprezentowania swoich talentów. Na wygranych czekają nagrody, m.in. rodzinny voucher do biura podróży. Wierzymy, że poznawanie świata otwiera wiele horyzontów, dlatego wspieramy rodzinne podróże naszych pracowników i ich bliskich.

,,Nasza firma oferuje różnego rodzaju formy wsparcia dla pracowników i ich rodzin. Jest to widoczne min. w szerokim pakiecie benefitów oferowanych naszym pracownikom. Inicjatywy takie jak Pikniki Letnie oraz dofinansowanie letniego wypoczynku dla dzieci, podkreślają nasze zaangażowanie w łączenie życia zawodowego z prywatnym, promując aktywny i zdrowy tryb życia. Konkurs artystyczny, który organizujemy, nie tylko rozwija talenty i kreatywność dzieci, ale także integruje rodziny naszych pracowników, tworząc okazje do wspólnego spędzania czasu i realizowania swoich pasji. Programy stypendialne skierowane do dzieci naszych pracowników i franczyzobiorców są kolejnymi przykładami naszej troski o dobrostan rodzinny naszych zespołów. Dzięki tym inicjatywom, tworzymy środowisko pracy, które wspiera rozwój osobisty i zawodowy, a nasi pracownicy czują się częścią większej, wspierającej społeczności.”

 

Magdalena Komorowska, Dyrektor Działu Personalnego