Liderzy Rekrutacji – nowa edycja konkursu wystartowała

26.10.23
clock 3 min.
Łukasz Borowicz Łukasz Borowicz
Liderzy Rekrutacji 2023

Uważasz, że kampania employer-brandingowa zrealizowana przez Twoją firmę wyróżniła się na tle konkurencji? A może była wyjątkowo skuteczna? Niezależnie od tego, czy miała zasięg ogólnopolski, czy lokalny – warto się nią pochwalić. Zgłoś ją do konkursu Liderzy Rekrutacji i dołącz do grona najlepszych teamów HR-owych w Polsce.

– Przeprowadzenie skutecznej i efektywnej kampanii rekrutacyjnej, zarówno na poziomie lokalnym, jak i ogólnopolskim, staje się coraz większym wyzwaniem dla pracodawców. Dlatego też powstał konkurs „Liderzy Rekrutacji”, który ma na celu docenienie najlepszych kampanii rekrutacyjnych w Polsce – mówi Artur Kołpowski, dyrektor OLX Praca.

W konkursie mogą brać udział pracodawcy, działy HR, agencje reklamowe, agencje zajmujące się employer brandingiem, agencje pracy tymczasowej, headhunterzy oraz wszyscy twórcy i właściciele kampanii rekrutacyjnych. Warunkiem uczestnictwa jest wykorzystanie jednego z kanałów OLX w kampanii.

Jury będzie oceniać prace w trzech kategoriach: kampania kreatywna, efektywna i lokalna. Nagradzane będą projekty, które nie tylko osiągają efekty, ale także wyróżniają się kreatywnością, zarówno na skalę ogólnopolską, jak i lokalną.

– Pracodawcy dostrzegają i coraz bardziej doceniają znaczenie rekrutacji i dlatego inwestowanie w ten obszar nie tylko jest uzasadnione, ale także nie dziwi. Szukamy kampanii, które wyznaczają nowe trendy i wprowadzają innowacje, tworząc wartość w dziedzinie komunikacji rekrutacyjnej – dodaje Zuza Piechowicz, redaktor prowadząca Zawodowo OLX.

W zespole oceniającym zgłaszane prace znalazło się szerokie grono ekspertów rynku pracy, marketingu, czy zarządzania. Pośród nich są Anna Macnar (przewodnicząca jury), Maja Gojtowska, Anna Morawiec-Bartosik, Kinga Makowska, czy Regina May.

Zgłoszenia do Liderów Rekrutacji OLX można przesyłać poprzez formularz rejestracyjny dostępny na oficjalnej stronie konkursu. Zwycięzców tegorocznej edycji poznamy podczas eventu OLX Know How 2024. 

Zobacz relację z zeszłorocznego eventu Know How tutaj >>>