Jak rozwijać karierę zawodową i współpracę zespołową bazując na własnym potencjale i talentach? [webinar]

06.05.24
clock 3 min.

Niektóre zadania lub projekty realizujemy sprawnie – czujemy, że idą jak po maśle! Przy innych zdecydowanie mamy pod górkę. Zdecydowanie zbyt często skupiamy się na niwelowaniu deficytów, zamiast na rozwijaniu swoich talentów. Więcej o planowaniu i przyśpieszaniu kariery zawodowej skoncentrowanej na własnych predyspozycjach opowiada Małgorzata Warda.

W tym artykule:
  1. Wprowadzenie – o webinarze
  2. Tematy omówione podczas webinaru
  3. Zobacz webinar
  4. Prezentacja do pobrania
  5. O prowadzącej – Małgorzata Warda

Wprowadzenie – o webinarze

Każdy człowiek posiada indywidualny potencjał i talenty, a dziś znamy sposoby na to, by je zmierzyć. To ważne nie tylko dla rozwoju własnej kariery, ale także dla efektywnego delegowania zadań w zespole. Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozwijać siebie i swój zespół w zgodzie z naturalnymi kompetencjami, ten webinar jest dla Ciebie.

Tematy omówione podczas webinaru

Podczas webinaru poznasz typy osobowości wg Carla Gustawa Junga oraz ich kombinacje, a także dowiesz się, jak wykorzystać tę wiedzę w praktyce. Dzięki temu dowiesz się, jak przyspieszyć własny rozwój i poprawić efektywną komunikację i współpracę w ramach zespołu. Odkryjesz także zasady rekrutacji i budowania efektywnych zespołów w oparciu o narzędzia psychometryczne, m.in. Extended DISC.

Zobacz webinar

Prezentacja do pobrania

Jak rozwijać karierę zawodowąpdf

Jak rozwijać karierę zawodową.pdf

O prowadzącej – Małgorzata Warda

Praktyk biznesu, trenerka liderów, akredytowana międzynarodowo mentorka biznesowa, executive coach, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej Warda&Partners (wwww.wardateam.com). Wyróżniona wśród 15 TOP COACHÓW w Warszawie przez kanadyjski portal Influence Digest. Ma ponad 25 lat doświadczenia biznesowego w globalnych korporacjach w obszarze zarządzania zespołami oraz sprzedaży. Prowadzi autorskie szkolenia z obszaru kompetencji liderskich, neuroprzywództwa, komunikacji i neurokomunikacji. Poprzez mentoring i executive coaching wspiera osoby indywidualne w różnorakich wyzwaniach zawodowych – m.in. w zakresie zarządzania zespołem, emocjami i stresem, rozwijania kariery i budowania marki osobistej. Jako certyfikowana konsultantka narzędzia psychometrycznego Extended DISC pomaga planować działania i rozwijać się w oparciu o potencjał oraz talenty osób indywidualnych, jak i w ujęciu zespołowym.