Zarządzanie zespołem pracującym zdalnie. Nagranie z webinaru z Sylwią Królikowską

01.04.20
clock 2 min.

Jak zarządzać zespołem, gdy każdy pracuje zdalnie z innego miejsca? W jaki sposób się komunikować i jak delegować zadania oraz monitorować ich realizację? Każdy lider zarządzający grupą pracowników ma teraz wiele wątpliwości. Sylwia Królikowska zna skuteczne rozwiązania.

We wtorek 31 marca 2020 r. odbył się kolejny świetny webinar z Sylwią Królikowską, tym razem dotyczący zarządzania zespołem pracującym zdalnie. Onlinowe spotkania z Supernianią Liderów cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Podobnie jak tydzień temu, tym razem również w webinarze wzięło udział kilkaset osób.

Jednak z nieprzewidzialnych przyczyń nie udało się nagrać samego spotkania. Chcąc jednak – zgodnie z obietnicą – podzielić się swoją wiedzą ze wszystkimi zainteresowanymi osobami, które nie mogły wziąć udziału w webinarze, Superniania Liderów nagrała specjalnie dodatkowe video o tej samej tematyce. Niestety tutaj już zabraknie inspirujących wymian między prowadzącą a odbiorcami, a kto zna Sylwię Królikowską, ten wie, jak charyzmatyczna jest to osoba. W nowym nagraniu zostały jednak zawarte wszystkie najważniejsze kwestie merytoryczne, które poruszone były podczas webinaru.

Z materiału dowiesz się:

  • jak praktycznie zastosować model zarządzania zorientowany na rezultaty,
  • jak delegować zadania i monitorować ich realizację,
  • jak się komunikować z rozproszonym zespołem,
  • jak motywować i doceniać pracowników pracujących zdalnie,
  • jak dbać o współpracę i relacje w zespole rozproszonym.

Zachęcamy do zapoznania się z nagraniem!