Work-life integrity. W poszukiwaniu szczęścia – nagranie z webinaru z Martą Blaut

31.08.20
clock 1 min.

Złapanie balansu pomiędzy pracą a życiem zawodowym często nie jest łatwym procesem. Wpadając w nawyk i reagując stresem na wydarzenia związane z pracą, tylko pogarszamy sytuację. Marta Blaut, psycholożka z wieloletnim doświadczeniem, podczas swojego webinaru we współpracy z OLX Praca przedstawiła praktyczne rozwiązania dotyczące wdrażania w życie koncepcji work-life balance.

Wielu z nas nie zdaje sobie sprawy, że może mieć problem związany z wykonywaniem obowiązków zawodowych. U części osób widoczny jest przymus ciągłego myślenia o pracy, co doprowadza do pracoholizmu. Pracoholik powraca myślami do pracy, której nie musi wcale lubić, ale odczuwa taką potrzebę. Stąd praca bardzo szybko wkracza do życia prywatnego.

Marta Blaut dostrzegła kilka ważnych aspektów i podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak złapać balans, znaleźć równowagę oraz jak być subiektywnie szczęśliwym, czyli szukać w swoim życiu pozytywów na różnych płaszczyznach. Podczas webinaru pojawiły się także odpowiedzi na kluczowe pytanie – jak osiągnąć work-life balance? Na podstawie czterech szczegółowo opisanych punktów autorka przybliżyła ciekawe rozwiązania i rozłożyła tę koncepcję na czynniki pierwsze.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia nagrania z webinaru.