Tarcza antykryzysowa – zatrudnienie i prawo pracy. Nagranie z webinaru z Wioletą Polak

27.05.20
clock 1 min.

Oszczędność w prowadzeniu przedsiębiorstwa, dofinansowanie z państwa, pomoc prawna – to jedne z elementów, nad którymi głowi się w ostatnim czasie wiele osób prowadzących własną działalność i zatrudniających pracowników. O najważniejszych rozwiązaniach wynikających z tarczy antykryzysowej, jakie można wprowadzić w swoich firmach, opowiedziała Wioleta Polak z kancelarii prawniczej WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr.

Wioleta Polak jest radcą prawnym, partnerem w kancelarii WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr. Kieruje praktyką prawa pracy oraz współpracuje z zespołem prawa zamówień publicznych. Podczas webinarium ekspertka przybliżyła wątki dotyczące zatrudnienia oraz prawa pracy, jakie zostały przewidziane w pierwszej oraz drugiej odsłonie tarczy antykryzysowej.

Podczas nagrania przeanalizowano rozwiązania, które można zastosować w celu ograniczenia kosztów prowadzenia działalności, głównie kosztów pracowniczych. Znalazły się także informacje i porady odnoszące się do dofinansowania części wynagrodzeń pracowników, o jakie można się ubiegać w różnych instytucjach. Nie zabrakło tematu innych metod dotyczących czasu pracy do zastosowania w celu ograniczenia kosztów prowadzonej działalności.

Już teraz serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania z Wioletą Polak.