Subiektywne podsumowanie roku oraz przegląd HR-owych trendów na 2022 rok. Nagranie z webinaru z Mają Gojtowską

14.12.21
clock 1 min.

Co zmieniło branżę HR w ciągu ostatnich miesięcy? Jakie trendy będą ją kształtować w 2022 r.? Czy aplikowanie bez CV stanie się powszechnym zjawiskiem? Jak docierać do odpowiednich kandydatów? I jak walczyć ze spadkiem zaangażowania pracowników? O tym właśnie m.in. opowiadała podczas swojego wtorkowego webinaru Maja Gojtowska.

W tym roku nadal zmagamy się ze skutkami pandemii koronawirusa. Zarówno pracownicy, jak i pracodawcy konfrontują się z różnymi naturalnie pojawiającymi się wyzwaniami. Cały czas pojawiają się nowe oczekiwania, zmiany zachowań, wyodrębniają się nowe sytuacje na rynku pracy – m.in. rośnie świadomość kandydatów i ich profesjonalizacja, popularność reskillingu, wzrasta odsetek osób, które rezygnują z pracy bez konkretnej oferty. Jednocześnie spada zaangażowanie pracowników.

Maja Gojtowska dokonała podsumowania ostatnich 12 miesięcy na rynku pracy oraz przygotowała subiektywny przegląd trendów z obszaru HR. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania z webinaru i zapoznania się z analizą ekspertki.

Sprawdź także inne nagrania z webinarów z ostatnich miesięcy: