Rekrutacja w 4 prostych krokach

06.11.19
clock 3 min.

W czasach zdominowanych przez nowe technologie, coraz więcej działań podejmowanych przez przedsiębiorców przenoszonych jest do internetu. Dotyczy to także procesu rekrutacji, który staje się coraz bardziej dynamiczny, interaktywny, a dzięki temu także skuteczny.

Rekrutacja z OLX Praca jest niezwykle prosta, a oferty zamieszczane w serwisie mają imponujący zasięg i docierają miesięcznie do ponad 4 milionów użytkowników. Co ciekawe, w każdej sekundzie wysyłane są dwie odpowiedzi na zamieszczone tu ogłoszenia rekrutacyjne. Jak rekrutować na OLX Praca? To prostsze niż myślisz!

1. Załóż konto

Jeśli chcesz założyć konto na OLX Praca wystarczy, że podasz swój adres e-mail i ustawisz hasło. Następnie na wskazany przez Ciebie e-mail otrzymasz od nas wiadomość, przy pomocy której aktywujesz swój profil. Gotowe, witamy na pokładzie!

2. Skorzystaj z pakietów ogłoszeń

Teraz możesz już dodawać swoje ogłoszenia rekrutacyjne. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę, która niesie ze sobą szereg udogodnień – pakiety ogłoszeń. Do swojej dyspozycji masz 3 pakiety. Zawierają one odpowiednio po 10, 50 i 200 ogłoszeń (Pakiet Premium). Dzięki nim możesz zintegrować zamieszczane oferty z zewnętrznymi formularzami rekrutacyjnymi, dodać logo firmy do ogłoszenia lub stworzyć dedykowaną stronę firmową ze wszystkimi Twoimi ogłoszeniami. Oszczędzasz także czas i pieniądze, ponieważ oferta daje Ci możliwość opłacenia wszystkich zakupionych ogłoszeń na koniec miesiąca. Dzięki takiemu rozwiązaniu proces ogranicza się do jednorazowego dokonywania płatności, a koszt pojedynczego ogłoszenia w pakiecie jest niższy.

3. Wyróżnij się

Chcesz zwiększyć widoczność swoich ogłoszeń w OLX Praca, a tym samym zyskać większą ilość zainteresowanych Twoją rekrutacją? Dajemy Ci całą gamę możliwości wyróżnienia się na tle innych ofert. Do Twojej dyspozycji jest m.in.:

  • wyróżnienie ogłoszenia na liście ogłoszeń na żółtym tle,
  • wyróżnienie w kategorii głównej oraz jej podkategoriach,
  • logo Twojej firmy w ogłoszeniu i na liście ogłoszeń

Dodatkowo możesz skorzystać z 3 dostępnych pakietów promowań, które stanowią kombinację pojedynczych opcji wyróżnienia. Wybierz najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie i czekaj na rezultaty!

4. Zakończ rekrutację szybko i skutecznie

Na OLX Praca znajdziesz największą liczbę kandydatów, którzy regularnie przeglądają zamieszczone ogłoszenia oraz zgłaszają swoje kandydatury na oferowane stanowiska. Poszukujący pracy działają błyskawicznie i coraz częściej oczekują tego samego od potencjalnego pracodawcy, dlatego tak ważne jest dynamiczne działanie i wchodzenie w interakcje z kandydatami.

Stawiając na OLX Praca, stawiasz na sukces i zatrudniasz najlepszych z najlepszych!

Autorka: Aleksandra Frątczak