Promowanie ogłoszeń o pracę na OLX

05.11.19
clock 2 min.

Kategorię Praca na OLX przeglądały we wrześniu ponad 3 miliony osób. Zasięg serwisu daje ogromne możliwości pracodawcom, którzy każdego dnia borykają się z problemem dotarcia do swoich potencjalnych pracowników.

Aby móc w pełni skorzystać z możliwości, jakie daje kategoria Praca, należy w pierwszej kolejności przygotować dobrej jakości ogłoszenie. Następnie trzeba wybrać odpowiednią kategorię dla swojej oferty i skutecznie wypromować ogłoszenie. Jakie możliwości promocji daje kategoria Praca na OLX?

Opcje promowań

Ogłoszenie o pracę można promować na 4 różne sposoby – poprzez wyróżnienie, odświeżenie, wzbogacenie o logo, a także zaprezentowanie go na stronie głównej olx.pl przez aż 7 dni. Wszystkie rodzaje promowań łączą się ze sobą w ramach każdego ogłoszenia.

Pakiety promowań

Pakiety promowań można wykorzystać przy pojedynczych ogłoszeniach. Nasze statystyki wskazują, że Pakiet Midi zapewnia średnio 7 razy więcej wyświetleń, a Pakiet Maxi aż 12 razy więcej! Dodatkowo korzystanie z pakietów jest bardzo wygodne, ponieważ promowanie odbywa się automatycznie.

Nasze statystyki wskazują, że Pakiet Midi zapewnia średnio 7 razy więcej wyświetleń, a Pakiet Maxi aż 12 razy więcej!

Promowanie ogłoszeń o pracę na OLX zwiększa szansę dotarcia do potencjalnych pracowników. Promowana oferta wyświetla się wysoko na listingu ogłoszeń, dzięki czemu jest dobrze widoczna – to na nią w pierwszej kolejności trafiają użytkownicy. Warto przetestować dostępne opcje promowań na własnych ofertach, by móc skutecznie optymalizować wyniki dostarczanych do organizacji kandydatur.

Dodatkowe informacje >>