Komunikacja dopasowana do potrzeb kandydata. Nagranie z webinaru z Kasią Tang

05.05.21
clock 1 min.

Jakie są najważniejsze potrzeby kandydatów? Czy rozmowę rekrutacyjną warto dopasować odpowiednio do potrzeb introwertyków i ekstrawertyków? Czy lepiej sprofilować rozmowę pod dane stanowisko pracy? Co jest ważniejsze? A może wszystko ma znaczenie? Kasia Tang odpowiada na te i wiele innych pytań dotyczących potrzeb kandydatów.

Według raportu The State of Candidate Experience aż 73% respondentów stwierdziło, że szukanie pracy to jedna z najbardziej stresujących rzeczy w życiu. To, co dla kandydatów jest istotne w rekrutacji, to tak naprawdę podstawowe elementy komunikacji z osobą poszukującą pracy. Aplikujący chcą wiedzieć, czy ich CV dotarło do działu HR, czy dalej są brani pod uwagę w procesie rekrutacyjnym, chcą wiedzieć, jak wygląda każdy etap rekrutacji. A poznanie i zdefiniowanie potrzeb kandydatów pomaga wyszukać najlepsze osoby do pracy na konkretne stanowisko.

Kasia Tang szkoli rekruterów z zakresu wyszukiwania kandydatów, prowadzi działania z zakresu employer brandingu w 10clouds, a na swoim blogu opowiada o specyfice procesu rekrutacji. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia nagrania z najnowszego webinaru i zapoznania się z analizą ekspertki.

Sprawdź inne materiały opracowane przez Kasię Tang: