Know How Award. O doświadczeniu w HR

27.11.19
clock 1 min.

Podczas drugiej edycji wydarzenia OLX Praca. Know How zostały wręczone nagrody za I, II oraz III miejsce w konkursie „Know How 2020 – Doświadczenia HR”. Zgłoszenia dotyczące ciekawych kampanii rekrutacyjnych, projektów employer brandingowych, programów rozwoju kadr czy innych innowacyjnych rozwiązań należało przesłać do 13 listopada.

Zadanie konkursowe

Zadanie polegało na przygotowaniu prezentacji dotyczącej interesujących doświadczeń w obszarze HR. Mogły to być przełomowe, wyróżniające się na tle branży HR, kampanie
rekrutacyjne, projekty employer brandingowe, programy rozwoju kadr oraz rozwiązania dedykowane branży HR. Prezentacje były przygotowane w formacie PDF lub PPTX, składały się z 4 do 15 slajdów i nie miały przekraczać 10 MB.

Najlepsi z nagrodami

Nagrody zostały wręczone podczas spotkania OLX Praca. Know How 2020 w Centrum Praskim Koneser w Warszawie przez prowadzącego Filipa Chajzera. Zwyciężczyni konkursu otrzymała 1500 zł na pobyt w SPA oraz 3000 pkt na konto OLX do wykorzystania w swojej firmie. Za zajęcie II miejsca uczestniczka konkursu ma do wykorzystania 1000 zł na pobyt w SPA oraz 2000 pkt na koncie OLX do wykorzystania przez swoją firmę. Z kolei za III miejsce przyznana była nagroda w formie 1000 zł na pobyt w SPA oraz 1000 pkt na konto OLX dla swojej firmy.

Zwyciężczyniom konkursu serdecznie gratulujemy!