Jak się komunikować, by chciano nas słuchać? [webinar]

11.12.23
clock 3 min.
Łukasz Borowicz Łukasz Borowicz

W świecie, w którym nieustannie jesteśmy bombardowani rozmaitymi przekazami, komunikacja bywa nie lada wyzwaniem. Precyzyjne docieranie do odbiorców oraz zatrzymanie ich uwagi na dłużej nie jest łatwe. O czym należy pamiętać, by komunikować się skutecznie?

Wprowadzenie – o webinarze

W natłoku informacyjnym często zdarza się, że nasze komunikaty umykają odbiorcom i nie zajmują ich uwagi na tak długo, jak byśmy sobie tego życzyli. Tymczasem, aby skutecznie się komunikować, musimy precyzyjnie trafiać z przekazem do naszych odbiorców. Jak to zrobić? W jaki sposób mówić, by nas słuchano?

Tematy omówione podczas webinaru

Podczas webinaru dowiesz się:

  • jak przygotowywać komunikaty, aby trafiały dokładnie tam, gdzie chcesz?
  • jak przełamać swoje opory przed wystąpieniem publicznym?
  • czy ogromny budżet zawsze jest niezbędny, by komunikacja była skuteczna?

Zobacz webinar „Jak się przełamać i nie dać się złamać?”

Prezentacja do pobrania

Jak się przełamać i nie dać się złamać prezentacja

Jak się przełamać i nie dać się złamać? [prezentacja]

O prowadzącej – Magdalena Sobkowiak-Czarnecka

Dziennikarka, mówczyni, trenerka wystąpień publicznych. Jest założycielką i prezeską ogólnopolskiego stowarzyszenia „Kobiety w Centrum” oraz pomysłodawczynią Akademii Liderek KwC. Uczestniczyła w kampanii profrekwencyjnej „Kobiety na wybory” jako szefowa PR i relacji medialnych.

W swojej zawodowej karierze zgromadziła liczne doświadczenia związane z komunikacją publiczną. Jest certyfikowanym urzędnikiem unijnym z zakresu komunikacji (FG IV), a w Komisji Europejskiej w Brukseli przygotowywała przemówienia dla komisarzy jako speechwriter. Pracowała także jako korespondentka i reporterka programów informacyjnych, relacjonując politykę krajową i międzynarodową.