Czy wystarczy przestać się zamartwiać? O wpływie stresu na zdrowie psychiczne pracownika [webinar]

Wprowadzenie – o webinarze

Przewlekły stres, przeciążenie emocjonalne czy rozluźnienie więzów społecznych to problemy, które w dzisiejszych czasach dotykają zdecydowaną większość społeczeństwa. Niezdrowe odżywianie i siedzący styl życia dodatkowo obciążają nasze organizmy. Zwykliśmy do tego, że objawy należy leczyć, ale warto pamiętać, że najlepiej jest im zapobiegać, działając w duchu Lifestyle Medicine.

Tematy omówione podczas webinaru

Podczas webinaru dowiesz się, czy stres zawsze jest negatywnym zjawiskiem i w jaki sposób potrafi krótko- i długofalowo wpływać na nasz organizm. Poznasz lepiej zagrożenia, jakie niesie za sobą długotrwały stres i przeciążenie oraz odkryjesz, że wiele efektywnych metod radzenia sobie z codziennością jest w zasięgu Twojej ręki. Ten webinar wesprze Cię zarówno w troszczeniu się o swoich pracowników, jak i w dbaniu o siebie.

Zobacz webinar

Prezentacja do pobrania

Czy wystarczy przestać się zamartwiaćpdf

Czy wystarczy przestać się zamartwiać.pdf

O prowadzącym – Piotr Leszczyński

Lekarz z pasją do holistycznego podejścia do zdrowia, dyrektor medyczny w LongLife – firmie pionierskiej w dziedzinie profilaktyki zdrowotnej w miejscu pracy. Absolwent prestiżowych studiów podyplomowych w Polsce i USA. Specjalizuje się w ultrasonografii i zastosowaniach point of care w profilaktyce zdrowotnej. Jako członek międzynarodowych towarzystw, takich jak American College of Preventive Medicine oraz European Society of Preventive Medicine, skupia swoją praktykę na promowaniu zdrowego stylu życia zgodnie z zasadami lifestyle medicine. Posiada akredytację Lifestyle Medicine Core od Brytyjskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. Jego dewizą jest „lepiej zapobiegać niż leczyć”.