Jak szukać pracy w czasach koronakryzysu? Nagranie z webinaru z Sylwią Królikowską

29.04.20
clock 2 min.

Obecna sytuacja wymusiła na wielu przedsiębiorcach konieczność elastycznego podejścia do prowadzonej działalności oraz zmiany strategii firmy. Część pracowników w związku z tym musiała się przebranżowić, a część – poszukać nowej pracy. Jak odnaleźć się w tej dynamicznej rzeczywistości?

Jak szukać pracy i nowych wyzwań zawodowych? O tym opowiedziała w swoim najnowszym webinarze Sylwia Królikowska – trenerka biznesu, od lat wpierająca pracowników, liderów, menedżerów w rozwijaniu ich własnych umiejętności.

Z poniższego nagrania dowiesz się m.in. jakie są aktualne trendy i czy faktycznie firmy nadal szukają pracowników, a także w jaki sposób budować silną markę osobistą w mediach społecznościowych, by pracodawcy zwrócili na nas uwagę.

Sylwia Królikowska omówiła również zagadnienie dotyczące miejsc, w których można znaleźć adekwatne i interesujące oferty pracy, zastanawiając się również nad tym, w którym momencie rozważać przebranżowienie i co zrobić, by była to dobra decyzja zawodowa.

Nie zabrakło także tematu rozwoju kompetencji, umiejętności, o czym coraz głośniej słyszymy podczas trwającej pandemii i spędzania czasu w domu. Jak można się rozwinąć w tak trudnym okresie? Odpowiedź na to pytanie poznacie oglądając poniższy webinar.

Serdecznie zapraszamy więc do obejrzenia nagrania z webinaru. To ponad półtorej godziny wiedzy związanej z rekrutacją i planowaniem działań w tym zakresie.