Jak stawiać i szanować granice podczas rozmowy rekrutacyjnej? [zapisy na webinar]

01.03.23
clock 2 min.
Łukasz Borowicz Łukasz Borowicz

Jak prowadzić rozmowy rekrutacyjne, by nie przekraczać granic i nie robiło się nie tylko niezręcznie? O tym, o co można, a także o tym czego nie wolno robić podczas rozmowy o pracę prowadzonej zarówno z kandydatką, jak i kandydatem, opowie adwokat Elżbieta Niezgódka. Zapraszamy już 8 marca!

W tym artykule:
  1. O webinarze
  2. Jak się zapisać?
  3. O prowadzącej - Elżbieta Niezgódka

O webinarze

Spotkanie z mec. Niezgódką kierowane jest przede wszystkim do rekruterek i rekruterów, ale może być porządnym zastrzykiem wiedzy również dla kandydatów. Warto być z nami. Jakie tematy poruszymy?

  • Jakie zasady obowiązują przy wyszukiwaniu kandydatów w sieci?
  • O jakie treści opublikowane w internecie przez kandydatów do pracy można (a nawet trzeba) zapytać?
  • Jak rozmawiać o dyspozycyjności, poglądach, wyznawanych wartościach kandydatów tak, by nie przekroczyć granicy pytania o życie prywatne i plany rodzinne?
  • Co zrobić, gdy nie zatrudniamy danej osoby? Czy i jak uzasadnić taką decyzję?
  • Jak postąpić, gdy kandydaci domagają się więcej informacji w sytuacji braku zatrudnienia?

Jak się zapisać?

Webinar odbędzie się w środę, 8 marca o godzinie 10:00. Transmisja online, rejestracja jest dostępna pod tym linkiem >>>

O prowadzącej - Elżbieta Niezgódka

Adwokatka, założycielka kancelarii prawnej Woman Labour Matters. Reprezentuje kobiety w konfliktach z pracodawcą. Chroni pracowniczki przed niesprawiedliwym zwolnieniem, negocjuje kwoty zadośćuczynienia w sprawach o mobbing, molestowanie seksualne czy dyskryminację. Walczy o dobre imię kobiet niesłuszne oskarżonych o nieuczciwe praktyki w firmie. Wyróżniona na liście 25 najwybitniejszych polskich prawniczek przygotowanej przez Forbes Women Polska i Fundację Women in Law.