Czy polskie firmy są otwarte na zmiany? Anna Macnar odpowiada

30.11.20
clock 1 min.

Aby zmieniać rzeczywistość i kreślić wizje przyszłości na najbliższe lata, przedsiębiorstwa muszą być otwarte na zmiany. W materiale wideo Anna Macnar przedstawia m.in. czynniki, które mogą pomóc wielu firmom w zapoczątkowaniu zmian.

W najnowszym raporcie OLX na temat rynku pracy „Prognozy przyszłości – OLX Praca. Know How 2021” zawarto rozdział opracowany wraz ze studiem strategiczno-projektowym FutureS Thinking Group, które tworzą Greenhat Innovation oraz instytucja Zuzanny Skalskiej – 360Inspiration. Materiał dotyczy scenariuszy przyszłości. Anna Macnar – jedna z wielu ekspertek biorących udział w badaniu –doskonale wie, że temat oczekiwań kandydatów względem pracodawców na rynku polskim i globalnym jest bardzo istotny.

Ekspertka podkreśla, że od kilku lat widać coraz bardziej tendencję, że kandydaci chcą pracować dla firm, które nie tylko chcą zarabiać i oczekują zysku, ale mają też coś więcej do zaoferowania – posiadają swój cel i wizję. Organizacje mogą wykorzystywać zachodzące zmiany do rozwoju własnej działalności i wprowadzać nowe rozwiązania.

Obejrzyj wypowiedź ekspertki.

Raport „Prognozy przyszłości – OLX Praca. Know How 2021” dostępny jest TUTAJ.