Wizje przyszłości rynku pracy w nowym raporcie OLX

02.12.20
clock 1 min.

Kończący się rok przyniósł wiele emocji, a kryzysowa sytuacja związana z pandemią koronawirusa przewartościowała priorytety na rynku pracy zarówno u pracodawców, jak i pracowników. Opracowano specjalny raport, w którym zebrano komentarze i badania dotyczące rynku pracy sprzed i w trakcie pandemii, a także nakreślono scenariusze i wizje przyszłości.

Prognozy przyszłości  OLX Praca Know How 2021

„Prognozy przyszłości – OLX Praca. Know How 2021”

Raport „Prognozy przyszłości – OLX Praca. Know How 2021” jest podzielony na cztery rozdziały – w pierwszej części przygotowano szczegółową analizę dotychczasowych trendów na rynku pracy. W drugiej odsłonie znalazły się badania przeprowadzone przy współpracy z zespołem badawczym ARC Rynek i Opinia. Badanie miało na celu sprawdzenie charakterystyki rynku pracy przed pandemią oraz przejście przez wszystkie etapy i skutki wirusa wpływające na zachowania rekrutacyjne i całą działalność firm. Kolejny rozdział dotyczy sytuacji na rynku pracy w kontekście publikowanych ogłoszeń oraz klientów OLX – ich wyzwań, opinii oraz historii.

Ostatnia część została opracowana przy współpracy z FutureS Thinking Group: firmą Zuzanny Skalskiej – 360Inspiration oraz studiem strategiczno-projektowym Greenhat Innovation. Grono znakomitych ekspertów kreśliło wizje przyszłości pod kątem rynku pracy oraz tego, jak może zmienić się nasze życie.

Zachęcamy do zapoznania się z raportem „Prognozy przyszłości – OLX Praca. Know How 2021”!